Şok Süt Fiyatı 2024 Ne Kadar? Şok Market Mis Süt Fiyatları

Şok süt fiyatı ve Şok market mis yağlı süt fiyatları çok merak ediliyor ve araştırılıyor. Şok cepte uygulaması sayesinde siz de yerinizden kalkmadan uygun fiyatlı Şok Mis Süt siparişi verebilirsiniz. Peki şokta süt ne kadar? İnceleyelim.

Şok süt fiyatı, 2024 yılında vatandaşlarımız tarafından çok merak edilen konular arasında yer alıyor. En çok tüketilen gıda ürünleri arasında yer alan şok süt, fiyatlar olarak da dikkat çekiyor. Bunun temel sebebi ise, son dönemlerde gıda ürünlerine gelen zamlar olarak gösterilebiliyor. Dilerseniz bim süt fiyatları isimli yazımıza göz atarak da, süt fiyatının diğer marketlerde ne kadar olduğuna da göz atabilirsiniz.

Şok süt fiyatları, diğer marketlere göre ucuz kalabiliyor. Elbette bu değerlendirme, diğer ucuzluk zincir marketleri arasında yapılabilir. Çünkü diğer marketler dediğimizde, elbette Şok kadar ucuz satabilecek marketler sınırlıdır. Bunun sebebi ise süt markaları. Şok gibi marketler, fason üretim yaptığından ucuz fiyatlı bulabilirsiniz. Bu diğer marketlerin neredeyse tamamı için geçerlidir.

Şok Süt Fiyatı 2024 Ne Kadar?

Şok süt fiyatı, çok merak ediliyor. Biz de bu yazımızda, market market gezerek Şok süt fiyatları konusunda nabız tuttuk. Hangi markette, hangi şubesinde şok süt fiyatları ne kadar olmuş inceledik. Editörlerimizin yaptığı incelemeler sonucunda, bazı veriler elde ettik. Yazımızın devamında şok süt fiyatı ne kadar oldu hakkında, tüm litrelere ait fiyat listelerini siz değerli okurlarımız ile paylaşacağız.

Şok mis süt fiyatları, tüm şok şubelerinde aynıdır. Bunun sebebi ise, Şok marketlerin bir zincir mağazalar olmasıdır. Zincir marketler olduğu için, tüm Şok şubeleri aynı fiyat politikasını uygulamaktadır. Elbette tahmin edeceğiniz üzere, tüm markalar da tüm şubelerde aynıdır. Sadece bazı şubeler, yerel ürünler satabilir. Mağazanın bulunduğu il neresiyse, orada üretilen ürünler tercih edilebilir.

Şok Market Süt Fiyatları

Şok market Mis süt fiyatı, en çok merak edilen konuların başında geliyor. Bunun sebebi, Mis markasının Şok marketler grubuna ait olması. Yani Mis süt, sadece Şok marketlerinde satılıyor. Bu sebeple Mis süt ne kadar ve Mis süt fiyatı ne oldu, çok merak ediliyor. Biz de bu yazımızda sizin için Şok süt fiyatları hakkında araştırma yaptık ve en güncel süt fiyatına ulaştık. Peki Şok süt fiyatı ne kadar oldu?

Şok mis süt fiyatları güncel:

  • Mis UHT Yağlı Süt 1 Lt: 5,25 TL
  • Mis UHT Yarım yağlı Süt 1 Lt: 4.90 TL
  • Mis UHT Yağsız Süt 1 Lt: 5,75 TL
  • Mis 1 Lt Laktozsuz Süt: 5,90 TL
  • Mis 500 Ml Yağlı Süt: 3,75 TL

Şok Tam Yağlı ve Yarım Yağlı Süt Fiyatı

Elbette tercihlere göre de çeşitli ürün seçenekleri bulunuyor. Şok yarım yağlı süt fiyatı ve Şok tam yağlı süt fiyatı, diğer her markette olduğu gibi fiyat açısından farklılık gösterebiliyor. Tam yağlı sütler daha pahalı iken, yarım yağlı sütler ise biraz daha uygun fiyatlı oluyor. Bu durumda biz de hem yarım yağlı, hem de tam yağlı süt markalarını araştırarak size kıyaslama imkanı sunmak istiyoruz.

Mis UHT Yağlı Süt 1 Lt: 5,25 TL
Mis UHT Yarım yağlı Süt 1 Lt: 4.90 TL
Mis UHT Yağsız Süt 1 Lt: 5,75 TL
Mis 1 Lt Laktozsuz Süt: 5,90 TL
Mis 500 Ml Yağlı Süt: 3,75 TL

Gördüğünüz üzere tam yağlı sütler, yarım yağlı sütlere nazaran fiyat olarak biraz daha farklı. Elbette bu fiyat farkı, süt markasına göre daha da değişiklik gösterebilir.

Şokta Süt Ne Kadar? Şok Market Süt Fiyatları

Şok süt fiyatı, gördüğünüz üzere oldukça uygun. Elbette son dönemlerde yapılan gıda zamlarından sütler de fazlaca etkilenmiş durumda. Bu sebeple sütler biraz pahalı gelmiş olabilir. Ancak yine de piyasayı ele aldığımızda, uygun fiyatlı olduğunu söylemek mümkün. Bunun için yaptığımız araştırmalar devam edecektir. Fiyatların güncellenmesi halinde, internet sitemiz de güncellenecektir.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

meritking meritking giriş kingroyal güncel giriş madridbet giriş kingroyal giriş