Parol Fiyat 2024 Parol Fiyatı Ne Kadar? Parol Plus Fiyat

Parol fiyat bilgisi, özellikle Covid-19 pandemisinden beri çok merak edilmeye başlandı. Ateş düşürücü özelliği olan bu hap, ağrı ve ateş düşürmek amaçlı kullanılıyor. Hafif olduğundan çok tercih ediliyor. Elbette hekim tavsiyesi olmadan da kullanılmamalı. Peki Parol ne kadar, parol fiyatları ne oldu?

Parol fiyat 2024 yılında en çok arananlardan biri oldu. Bunun temel sebebi ise, ateş düşürücü özelliği olması. Bildiğiniz üzere tüm dünyada Covid-19 virüs salgını baş göstermiş ve pek çok ülkede etkisini çok büyük şekilde göstermişti. Bu durumda ateş düşürücü özelliği olan parol, bir nebze rahatlatmak üzere doktorlar tarafından da önerildi. Parol fiyat bu sebeple çok merak edildi ve araştırıldı.

Parol fiyatı ne kadar diye merak eden kişiler için doğru adreste olduklarını söylemek yanlış olmaz. Parol şurup fiyatı 2024 yılında, uygun olarak karşımıza çıkıyor. Ucuzfiyatlar.com olarak biz de bu yazımızda, editörlerimiz yardımıyla Parol ve tüm Parol çeşitleri hakkında bilgiler vereceğiz. Parol fiyat, Parol Plus fiyat ve Parol Şurup fiyat bilgisi konusunda tüm bilgileri ve güncel tutarları aktaracağız.

Parol ne kadar? Gelin tüm çeşitlerine göz atalım.

Parol Fiyat 2024

Özellikle Covid-19 pandemisinden sonra, Parol ilacının da kullanım oranları arttı. Zaten çok tercih edilen ilaçlardan biri olduğundan ve özellikle de ateş düşürücü özelliği olmasıyla bilinen bir ilaçtı. Parol genel bilgisi de bu durum baş gösterdiğinden beri önemli bir yer edinmeye başlamıştı. Biz de bu yazımızda, parol ne kadar gibi sorulara cevap arayacak ve güncel fiyat listelerini sizlerle paylaşacağız.

Parol fiyat 2023 bilgisi, eczanelerden editörlerimiz tarafından araştırılarak edinilmiştir. Eczanelerden yapılan araştırmalarda, tüm fiyat bilgileri sizlere ulaştırılacaktır. Aynı zamanda bu fiyatlar, tüm Türkiye için geçerli olacak şekilde düzenlenmiştir. Parol plus fiyat ve Parol şurup fiyat bilgisi de yine aynı şekilde, yazımızın devamında yer alan bilgiler arasında yer almaktadır.

Parol Fiyat Ne Kadar?

İlaç fiyatlarının da oldukça zamlandığını söylemek mümkün. Eskiden 5-6 TL arasında satılan Parol da zamlanarak, zamdan nasibini alanlar listesinde yerini aldı. Parol şurup fiyat ve diğer Parol Plus fiyatı da bu durumdan etkilenmiş durumda. Yine de diğer ağrı kesici ve ateş düşürücü etkili ilaçları ele aldığımızda, en uygun fiyatlı ilaçlardan biri olduğunu söylemek de gayet mümkün!

Parol 500 mg 30 tablet fiyatı ne kadar?

  • Parol 500 mg 30 Tablet Fiyat: 7.28 TL’dir.

2023 yılı itibariyle Parol 500 MG 30 Tablet ilaç fiyatı 7.28 TL olarak belirlenmiştir. Tüm Türkiyede ve tüm eczanelerde aynı fiyat geçerlidir.

Parol Plus Fiyat 2023

Parol Plus 30’lu tablet fiyatı da çok merak edilenler arasında yer alıyor. Normal Parol haptan farklı olan Plus versiyonu, fiyat olarak da daha yükseğe satılıyor. Eklem iltihabı, sırt ağrısı, bel ağrısı, baş ağrısı ve diş ağrısı gibi semptomların tedavisinde kullanılıyor. Eğer siz de Parol plus kullanmak istiyorsanız, Tüm Türkiyede geçerli olacak şekilde alttaki fiyat listesine göz atabilirsiniz.

  • Parol Plus 30’lu Tablet Fiyatı: 18.94 TL

Parol Plus, grip ve grip tedavisinde kullanılan ilaçlardan biridir.

İlaçları kullanmadan önce mutlaka bir hekime danışmalı, sağlık kuruluşuna gitmelisiniz. Bilmediğiniz rahatsızlıklar için, doktor tavsiyesi olmadan ilaç kullanmak sağlığa zararlıdır.

Parol Şurup Fiyat 2024

Parol plus şurup fiyat bilgisi de çok merak ediliyor. Parol Plus Şurup 250 mg, 5 ml 150 ml şeklinde satılıyor. Eğer siz de Parol şurup kullanmak istiyorsanız, alttaki fiyatlara göz atabilirsiniz. Parol şurup fiyat yanı sıra, etkileri ile alakalı bilgi almak için doktora başvurmalısınız. Aynı zamanda yan etkilerinin de yazmış olduğu prospektüsünü mutlaka okumalı ve yan etkiler hakkında bilgi almalısınız.

Parol Plus Şurup Fiyatı Ne Kadar?

  • Parol Plus Şurup 250 mg/5 ml 150 ml: 22,87 TL

İlaçlar sadece eczanelerden satın alınmalıdır. Eczanelerin haricinde ilaç satanlardan, paketsiz ya da karton kutuları yırtılmış ilaç satanlardan ilaç almamalısınız. Eczaneler, ilaç satışında yetkili tek kurumdur ve T.C. Sağlık Bakanlığı onayından geçen ilaçları satabilirler. Sağlığınızı riske atmamak için, sizler de lütfen ilaç alışverişlerinde sadece eczaneleri kullanın ve uyarın!

Parol Yan Etkileri Neler?

Tüm ilaçlarda olduğu gibi, Paracetamol etken maddesine sahip Parol ilacında da bazı yan etkiler bulunuyor. Bu yan etkiler, herkeste olacak veya kimsede olmaz diye bir kural yok. Kişinin bünyesine ve ilaca olan duyarlılığına göre değişiklik gösterebilir. Bu sebeple, alttaki etkilerden birinin görülmesi halinde en yakın sağlık kuruluşuna ya da direkt olarak hekiminize başvurmanız gerekmektedir.

  • Aşırı duyarlılık reaksiyonları
  • El, ayak, bilek, dudak veya yüzün şişmesi ya da özellikle ağız veya boğazın yutmayı ve nefes almayı zorlaştıracak derecede şişmesi
  • Deride döküntü
  • Deride içi sıvı dolu kabarcıklar

Bunlar, yaygın görülen yan etkiler olarak kabul ediliyor. Bunun haricinde diğer yan etkiler hakkında bilgi almak isterseniz, lütfen ilacın içinde yer alan prospektüse ulaşın ve onu okuyun. Eğer prospektüsü kaybettiyseniz, lütfen internet sitelerinden ya da Parol dağıtım şirketinden bilgi edinin. Yan etkilerini ve alerji durumlarını öğrenmeden bilmediğiniz ilaçları kullanmak sağlık açısından tehlikelidir.

Parol Ne Kadar?

Bu yazımızda, en çok kullanılan ağrı kesici ateş düşürücülerden olan Parol ve Parol Plus hakkında fiyat bilgisi paylaştık. Dilerseniz Parol ne kadar diye soranlar için bir de altta tüm parol çeşitlerinin ne kadar olduğundan söz edelim. Eğer fiyatların güncel olmadığını düşünüyorsanız bunu yorum bölümünden ya da iletişim sayfamızdan bizlere ulaştırabilirsiniz. İşte fiyat listesi:

Parol 500 mg 30 Tablet ve diğer çeşitleri ne kadar?

  • Parol 500 mg 30 Tablet Fiyat: 7.28 TL’dir.
  • Parol Plus 30’lu Tablet Fiyatı: 18.94 TL
  • Parol Plus Şurup 250 mg/5 ml 150 ml: 22,87 TL

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

meritking meritking giriş kingroyal güncel giriş madridbet giriş kingroyal giriş