Hamster Fiyatları 2024 Evcil Hamster Fiyatı Ne Kadar?

Hamster fiyatları 2024 yılının çok arananları arasında. Peki hamster fiyatı 2024 yılında ne kadar oldu? Evde fare beslemek isteyen kişilerin ilk aradığı şeylerden biri de Hamster fiyat 2024. Gelin hep birlikte hamster fiyatları ne kadar olmuş inceleyelim.

Hamster Fiyatları 2024 yılında havyan sever vatandaşlarımız tarafından merak ediliyor. Aslında canlı satışının etik olmadığını belirtmeden de geçemeyeceğiz. Petshoplar aracılığı ile ve internetteki çeşitli ilan siteleri aracılığı ile hamster satışı yapıldığını söyleyebiliriz. Hamster fiyatları da bu sebeple merak ediliyor ve sahiplenmek isteyen vatandaşlarımızın ilgi odağı haline geliyor.

Hamster fiyat 2024 yılında çok araştırılıyor ve vatandaşların çok merak ettiği evcil hayvan türleri arasında yer alıyor. Evde beslemeye uygun ve oldukça küçük olan bu canlılar, çok da sevimliler. Sevimli olmaları sebebiyle çocukların da ilgi odağı olmuş durumda. Evde hamster beslemek isteyen kişiler de hamster fiyatları ne kadar diye merak ediyor. Gelin tüm detaylara birlikte göz atalım.

Hamster Fiyatları 2024

Hamster Fiyatları

Hamster fiyatları bu canlıyı sevenler ve edinmek isteyenler tarafından araştırılan konuların başında gelmektedir. Küçük ve şirin olması nedeniyle oldukça sevilen hamsterlar fiyatları ile de dikkat çekmektedir. Birçok farklı çeşidi olan canlı sosyal olması ile bilinmektedir. Yasal izinle açılmış Petshoplarda satılan canlının bakımı ise basit ama dikkat gerektirmektedir.

 • Gonzales Hamster Fiyatları: 60 TL
 • Avrupa Hamsterı Fiyatları: 65 TL
 • Çin Hamsterı Fiyatları: 70 TL
 • Raborovski Hamster Fiyatları: 300 TL
 • Cüce Rus Hamsterı Fiyatları: 90 TL
 • Suriye Hamsterı Fiyatları: 35 TL
 • Winter White Hamster Fiyatları: 900 TL
 • Campbell Hamster Fiyatları: 1500 TL

Farklı çeşitleri var olan hamsterlar minik yapıları ile son yıllarda en çok beslenen evcil hayvanlar arasında yer almaktadır. Ortalama fiyatlar ile satılan canlının bakımı nedeniyle masrafları sürekli olmaktadır. Özellikle yuva ve yem nedeniyle masraflı bir canlı olmaktadır. Ancak daha büyük canlılara göre daha az ve tasarruflu bir canlıdır.

Hamster Fiyatı 2024

Hamster Fiyatları 2024

Hamster fiyatı son dönemde yükselen enflasyondan etkilenmiş durumdadır. Esas olarak canlının fiyatlarında bir hareketlilik meydana gelmemektedir. Ancak yem ve diğer yaşam ürünlerinin fiyatlarının artması nedeni ile fiyatlar yukarı yönlü olabilmektedir. Ancak farklı çeşitlerinin olması fiyatlarda her keseye göre canlı bulunabilmektedir.

Hamster çeşitleri ise yetiştiği bölgeye ve vücut yapısına göre değişmektedir.

Bilinen çeşitleri ise şunlardır.

 • Gonzales Hamster Fiyatı 2023: 90 TL
 • Avrupa Hamsterı
 • Çin Hamsteri
 • Suriye Hamsteri
 • Campbell Hamsteri
 • Cüce Rus Hamsteri
 • Roborosvski Hamster Fiyatı 2023: 400 TL
 • Winter White Hamsteri

Farklı türlerin farklı fiyatları da bulunmaktadır. Özellikle çocukların beslemek istemeleri aileleri bu yönde araştırma yapmaya itmektedir. Sadece canlının değil diğer ürünlerin de yetkili ve izinli alanlardan alınması önem taşımaktadır.

Hamster Fiyatları Ne Kadar?

Hamster fiyatları ne kadar sorusu için internetten ya da petshoplardan bilgi alınabilmektedir. Ancak internet üzerinden araştırma yaparken ikinci sınıf sitelerden uzak durmak gerekmektedir. Bunun birçok nedeni bulunmaktadır. Özellikle canlının sağlığı ve çevreye verebileceği tehlike nedeniyle takipli canlıların alınması gerekmektedir. Aksi takdirde alınan canlıda hastalık ve benzeri bir durum ortaya çıkabilir.

Her bir canlı kendi içerisinde farklı bakteri ve mikroplar barındırabilir. Bu nedenle fiyatı uygun olmasına değil kaliteli ve sağlıklı yerlerden alınması uygun olmaktadır. Bu sayede hem canlının hem de alacak olan kişilerin sağlığı tehlikeye düşmemiş olacaktır. Çocukların daha çok sevdiği düşünülürse mutlaka bu konulara dikkat edilmelidir.

Hamster Ne Kadar?

Hamster ne kadar sorusu daha çok küçük çocuklar ve hanımlar tarafından sorulan sorulardan biridir. Şirin ve tatlı bir yapısı olması nedeniyle son yıllarda en çok tercih edilen canlıların başında gelmektedir. Internet üzerinden yapılan satışlar ile daha çok alınan canlı fiyatları anlık olarak değişkenlik göstermemektedir. Özellikle satışının sürekli olması bu durumu etkilemektedir.

Son yıllarda artan ihtiyaçtan dolayı fiyatları artış gösterse de hala en uygun evcil hayvanlar arasında yer almaktadır. Yem ve yuva masraflarının da az olması özellikle tercih sebepleri arasında yer almaktadır. Akıllı olmaları diğer bir tercih nedeni olmaktadır. Fiyatlarından dolayı alınabilecek en iyi canlı olması ailelerin de dikkatini çekmektedir.

Hamster fiyatı ne kadar diye merak ediyorsanız bu sorunuza büyük ölçüde yanıt vermeye çalıştık. Aynı zamanda sadece tek çeşit değil, tüm hamster türlerine ait fiyat bilgisine ulaşmaya çalıştık. Bu bilgiler çeşitli lokasyonlarda değişiklik gösterebilir. Sizin de yaptığınız fiyat araştırmalarınız varsa bizlerle yorum bölümünden paylaşabilirsiniz. Hamster fiyatı 2024 sorularınızı da sorabilirsiniz.

Hamster Kafesi Fiyatları

Hamster yaşamı itibariyle ev ortamına uyum sağlayamayabilir. Bu gibi durumlarda onlara doğal yaşam alanları oluşturmalısınız. Bunun için de en uygun seçenek kafes gibi görünüyor. Bunun için de hamster kafesi fiyatları çok merak ediliyor. Bu tür ürünlerin tamamını petshop ya da internet mağazalarından satın alabilirsiniz. Tamamı uygun fiyatlarla satılan ürünler olarak karşımıza çıkıyor.

Petshop Hamster Fiyatı

Yazımızda petshop hamster fiyatları hakkında da bilgi vermeye çalıştık. Aynı zamanda petshoplarda sadece hamster değil, bu canlılara ait ekipmanlar da satın alabilirsiniz. Yemlerini ve oyuncaklarını da petshoplardan temin edebilirsiniz. Detaylı fiyat tarifesini ise yazımızın giriş bölümünde vermiştik.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

meritking meritking giriş kingroyal güncel giriş madridbet giriş kingroyal giriş