Bülent Börek Fiyat 2024 Bülent Börekçilik Fiyatları (Porsiyon)

Bülent Börekçilik fiyat listesi 2024 yılında güncellendi mi? Son dönemlerde oldukça popüler hale gelen Adana Su Böreği satışı yapan Bülent Börek fiyat listesi çok merak ediliyor. KG, porsiyon ve tepsi fiyatları güncel olarak ne kadar oldu?

Bülent Börek fiyat 2024 yılında çok merak edilenler arasında. Türkiye’nin dört bir yanında şubesi bulunan ve Adana Su Böreği satışı ile tek tip ürün hizmeti veren Bülent Börekçilik, fiyatları ile de ön plana çıkıyor. Ucuz fiyatlı ve uygun bir kahvaltı düşünüyorsanız Bülent Börek tercih edebilirsiniz. Eğer daha önce yemediyseniz, Bülent börekçilik fiyat listesini sizlerle paylaşacağız.

Bülent Börekçilik fiyat listesi, oldukça çeşitli. Porsiyon, kilo ve dilim usulü satılıyor olsa da aslında tüm ürünlerin fiyatı kilogram üzerinden hesaplanıyor. Yani aslında ne kadar yerseniz yiyin, KG fiyatı üzerinden yediniz gramajın fiyatını ödüyorsunuz. Porsiyon olarak bile yemiş olsanız, mevcut KG üzerinden belirlenen bir fiyat ödeniyor. Dilerseniz de KG olarak satın alıp eve götürebilirsiniz.

Bülent Börek Fiyat 2024

  • 250 gr 1 Porsiyon Bülent Börek Fiyatı: 22 TL
  • 1 KG börek fiyatı: 88 TL
  • 1 tepsi Bülent Börek fiyatı: 176 TL + 35 TL tepsi depozitosu
  • 1 tepsi Bülent Börek fiyatı: 396 TL + 75 TL tepsi depozitosu (4 KG’lık tepsi)

Bülent Börekçilik fiyatları ve porsiyon fiyatları, yukarıda gördüğünüz gibidir. Daha önce Bülent Börek’e gidenler de bilir, kutu darası alınmamaktadır. Yani satın alacağınız börek ile kutu aynı anda tartılacaktır. Bu da kutu gramajının da aslında ödendiği anlamına geliyor. Birçok kişi tarafından eleştiriliyor olsa da, Bülent Börekçilik henüz bu konuda bir değişiklik yapmış değil.

Bülent Börekçilik Fiyat Listesi

Bülent Börekçilik fiyat listesi yukarıda paylaştığımız gibidir. Fiyatlara herhangi bir güncelleme gelmesi durumunda, sitemiz de güncellenecektir. Aynı zamanda bülent börekçilik tepsi fiyatları da tüm şubelerde aynıdır. Kurumsal bir zincir olduğundan, tüm Bülent Börekçilik şubelerinde yukarıda yazan fiyat tarifesinden yemek yiyebilirsiniz. Fiyatın güncel olmadığını düşünüyorsanız bize bildirin.

Bülent Börek Porsiyon Fiyatı Ne Kadar?

En çok tercih edilen Bülent Börekçilik porsiyon fiyatı, 250 GR yani 16 TL olarak belirlenmiştir. 250 GR börek yediğinizde, bu 1 porsiyon anlamına gelir. Elbette kendi tercihinize göre de farklı porsiyonlar tercih edebilirsiniz. Mesela 1.5 ya da 250 GR’dan daha az bir porsiyon belirleyebilirsiniz. Bülent Börekçilik, bu konuda müşterilerinden yana tutum sergiler. Bülent Börek fiyat da bu şekilde belirlenir.

Bülent Börek Tepsi Fiyatı Ne Kadar?

Organizasyonlarda, toplu iş yemeklerinde ya da aile arasında yemek organizasyonu yaptığınızda 2 KG ve 4 KG’lık seçeneklerde sunulan tepsi tercih edebilirsiniz. 1 tepsi fiyatı olarak da karşımıza çıkan bu durumun bedelinin yanı sıra, Bülent Börekçilik bir de depozito talep etmektedir. Depozito ile birlikte böreği satın alıyor, tepsiyi iade etmeniz durumunda ise depozitonuzun tamamını geri alıyorsunuz.

  • 1 tepsi 2 KG Bülent Börek fiyatı: 176 TL + 35 TL tepsi depozitosu

Bülent Börek Fiyat Listesi Zamlandı Mı?

Geçtiğimiz dönemlerde bülent börek fiyat listesi zamlandı. 66 TL olan böreğin KG fiyatı 88 TL olarak güncellendi. Elbette serbest olarak dilediğiniz gramajda ürün satın alabiliyorsunuz. Üstte bahsettiğimiz gibi dilerseniz porsiyon, dilerseniz tepsi, isterseniz de istediğiniz kadar KG olacak şekilde börek alabilirsiniz. Yüklü siparişlerde şubelerin önceden bilgilendirilmesi gerekmektedir.

Bülent Börekçilik fiyatları güncellendiğinde, yine sitemiz üzerinden de güncellenecektir. Şu an için güncel 1 kilogram fiyatı 88 TL olarak belirlenmiş ve herhangi bir artış haberi de yoktur.

Bülent Börekçilik fiyat listesi İstanbul, Ankara, Antalya, İzmir, Adana, Muğla ve Bursa gibi illerimizde aynıdır. Tüm Bülent Börek şubelerinde fiyatlar aynıdır ve farklılık göstermez.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

meritking meritking giriş kingroyal güncel giriş madridbet giriş kingroyal giriş