Bim Yağ Fiyatları 2024 Bim Sole, Biryağ Fiyatları Ne Kadar?

Bim yağ fiyatları 2024 çok merak edilmiş ve vatandaşlarımız tarafından çok konuşulmuştur. Bim Sole Yağ Fiyatları ve Bim Biryağ Fiyatları araştırması yapan vatandaşlarımız için bir fiyat listesi hazırladık. Peki Bim yağ fiyatı 2024 yılında ne kadar oldu?

Bim yağ fiyatları 2024 yılının şüphesiz en çok tartışılan konularından biri oldu. Bim yağ fiyatları dediğimiz zaman karşımıza çok yüksek fiyatların çıkması oldukça olağan görünüyor. Özellikle de geçmiş dönem ele alındığında, fiyat artışlarının ciddi oranda yüksek olduğunu söylemeden edemeyeceğiz. Gemilerin gümrüklerde takılması ile birlikte daha da artan fiyatlar, daha sonrasında gemilerin ülkemize giriş yapmasıyla birlikte biraz gevşeyecek gibi. Peki bu ne zaman olacak?

Bim yağ fiyatı araştırması yapan vatandaşlarımız, en ucuz neredeyse oradan almak yönünde bazı hamleler yapıyor. Ucuzluk marketi dediğimiz zaman da bim yağ fiyatları ön plana çıkıyor. Yine diğer markaların ürünleri ele alındığında, bim markalı yağlar daha uygun fiyatlar ile satılıyor.

Bim Yağ Fiyatları 2024

Bim Yağ Fiyatları 2024

Bim yağ fiyatları ülkemizde çok fazla değişkenlik gösterdiği şu günlerde en çok merak edilen konular arasında yer almaktadır. Özellikle de son dönemde artan ve anlık değişen yağ fiyatlar neticesinde herkes daha uyguna yağ arayışına girmektedir. KDV oranı %1’e indirildikten sonra bir nebze gerileyen fiyatlar özellikle enflasyon nedeniyle yukarı doğru gitmektedir. Ancak üretimin artış göstermesi ile birlikte bu durumun kökten çözüleceğine inanıyorum.

Bim yağ fiyatları 2024 güncel

 • Bim’de 5 LT sole yağ fiyatları: 155 TL
 • Bim 2 LT sole ayçiçek yağ fiyatı: 60 TL
 • Abalı 5 LT ayçiçek sıvı yağ fiyatı: 165 TL
 • Yudum 5 LT sıvı yağ fiyatı: 179 TL
 • Bim 5 LT sıvı yağ fiyatı: 165 TL
 • Bim 1 LT Sole Sıvı Yağ Fiyatları: 40 TL

Gördüğünüz üzere markalara ve türlere göre ayçiçek yağı fiyatı satış rakamları birbirinden farklı. Bim yağ fiyatları konusunda araştırma yapan vatandaşlarımız, her mağazada aynı rakamlar ile karşılaşacaktır. Ancak bu fiyatların doğru olup olmadığı konusunda şimdilik net bir şey söylemek mümkün değil. Fiyatların sürekli olarak tedarik durumuna göre güncelleniyor olması sebebiyle maalesef güncel olarak bunları sunmak mümkün değil. Yine de en doğru bilgi mağazalardan alınabilir.

Bim Sıvı Yağ Fiyatları

Bim Sıvı Yağ Fiyatları

Bim sıvı yağ fiyatları konusunu özellikle küresel tarı etkilemektedir. Ukrayna ve Rusya üzerinden gelen ham madde ya da yağ savaş nedeniyle gelememe tehlikesi yaşamaktadır. Bu ülkelerin birbiri ile savaş halinde olması ülkemizin sıvı yağ ithalatında sıkıntılara yol açmıştır. Bu nedenle ayçiçek yağı fiyatları da bundan payını almaktadır. Ülkemiz bu durumun üstesinden gelmek için tarımı geliştirme planlamalarını dereye sokmaktadır.

Bim Yağ MarkalarıFiyatları
5 LT Orkide Rafine Ayçiçek Yağı Fiyatı169,50 TL
5 LT Yudum Ayçiçek Yağı Fiyatı169,50 TL
5 LT Abalı Ayçiçek Yağı Fiyatı165,50 TL
5 LT BirYağ Ayçiçek Yağı Fiyatı63,95 TL
5 LT Sole Ayçiçek Yağı Fiyatı160,50 TL
2 LT Sole Ayçiçek Yağı Fiyatı69,50 TL
1 LT Sole Ayçiçek Yağı Fiyatı34,90 TL
2 LT Sırım Riviera Zeytinyağı Fiyatı107,90 TL
1 LT Sırım Riviera Zeytinyağı Fiyatı59,95 TL

Özellikle 3 büyük şehrin belediyeleri tarım ve çiftçiye destek vermektedir.

Bim’de satılan yağ markaları da çok merak edilmektedir. Bim genelde fason üretim yaptırarak, kendi markası üzerinden satış yapmayı tercih eden marketlerden birisidir. Yani Bim’de gördüğünüz markaların tamamı kendine ait olup, çeşitli firmalara üretim yaptırılacak şekilde düzenlenmiştir.

Bim’de satılan yağlar ve markaları ise şöyle:

 • Sole,
 • Sırım,
 • Yudum,
 • Komili,
 • Egeden.

Bim yağ fiyatları araştırması yapanlar, üstteki markaların fiyatlarına internet sitemiz üzerinden, Bim resmi sitesinden ve Bim mağazalarından ulaşabilirler. Bim mağazalarından edineceğiniz bilgiler doğrultusunda fiyatların güncel olmadığını düşünüyorsanız iletişim sayfasından bunu bize iletebilirsiniz.

Bim’de Sole Yağ Fiyatları 2023

BİM de Sole yağ fiyatları 2023 yılında da en çok tercih edilen ürünlerin başında gelmektedir.  Türkiye’nin en çok tercih edilen market zincirlerinden biri olan BİM’dir. Diğer yağ markalarında olduğu gibi artış gösteren market markasının fiyatı da alım gücünü zorlamaktadır. Pandemi süreci ile başlayan yağ fiyatlarındaki oynamalar tarımsal sıkıntılar ve Ukrayna Rusya savaşı neticesinde yukarı yönlü seyrine devam etmektedir.

 • BİM Sole Ayçiçek Yağı 5 litre fiyatı: 165 TL
 • Bir yağ Ayçiçek Yağı 2 litre fiyatı: 81 TL
 • BİM Sole Ayçiçek Yağı 2 litre fiyatı: 89 TL
 • Sırım Riviera Zeytinyağı 1 litre fiyatı: 95 TL
 • Sırım Natürel Sızma Zeytinyağı 1 litre fiyatı: 110 TL
 • BİM Sole Ayçiçek Yağı 1 litre fiyatı: 42 TL
 • Sunar Mısır Yağı 2 litre fiyatı: 90 TL
 • BİM Yudum Ayçiçek Yağı 5 litre fiyatı: 181 TL
 • Abalı Ayçiçek Yağı 2 litre fiyatı: 85 TL
 • Sırım Riviera Zeytinyağı 2 litre fiyatı: 180 TL

Bim market markası olan Sole yağ seçeneği ise yağ fiyatlarının artış gösterdiği şu günlerde her ne kadar yüksek olsa da en cazip fiyatlı yağ olarak dikkat çekmektedir.

Sole Marka Ayçiçek Yağı 5 LT149,75 TL
Sole Marka Ayçiçek Yağı 1 LT41,50 TL

Bim 5 LT Sole Yağ Fiyatı

Bim 5 LT Sole yağ fiyatı savaştan ve küresel krizden etkilenmektedir. Bir dönem yağ stoklarının azaldığı haberleri yağ fiyatlarında ciddi bir oynama meydana getirse de şu anda stoklarda herhangi bir sorun olmadığı söylenmektedir. Ülkemiz yağ ihtiyacının yarısını dışarıdan almaktadır. Bu nedenle fiyatlar dövize endeksli olarak artmaktadır. Yıllık tüketim 2 milyon ton olan yağın yarısı ülkemizde üretilebilmektedir.

Sole Ayçiçek Yağı 5 LT Fiyatı149,75
Bim’de Sole Yağ Fiyatları 2 LT75 TL
Bim’de Biryağ 2 LT Fiyatı 202389,75 TL
Bim’de Sole Yağ Fiyatları 1 LT41,50 TL
Sırım Sızma Zeytinyağı 1 LT185 TL
Bim Sırım Zeytinyağı Riviera 1 LT235 TL

Bu durum fiyatları derinden etkilemektedir. Bim yağ fiyatları dediğimiz zaman çok çeşitli fiyatlar karşımıza çıkacaktır. Özellikle tüm marketleri ve markaların araştırmasını yaptığınızda, Bim yağ fiyatları ile alakası olmayan bambaşka fiyatlar görebilirsiniz. Bu sebeple de çeşitli ürünlerin farklı markalarının farklı fiyatlarla satıldığını görebilirsiniz.

Bim Ayçiçek Yağı Fiyatları

BİM Ayçiçek yağı fiyatları son 1 yıl boyunca sürekli yukarı yönlü artış göstermektedir. Piyasadaki dalgalanmalar yağ fiyatlarında günlük etiket değişimine neden olabilmektedir. Bu dalgalanmalar neticesinde en uygun, en güncel yağ fiyatları marketler ziyaret edilerek öğrenilebilmektedir. Bunun yanında akıllı cihazlara indirilebilen uygulamalar ile birlikte marketlerin karşılaştırılması da yapılabilmektedir.

Ayçiçek Yağı Fiyatları Bim Biryağ Fiyatı

Ayçiçek yağı fiyatları Bim başta olmak üzere birçok markette artış göstermektedir. Ancak savaş ve benzeri nedenler ile birden artan fiyatlar şu anda biraz daha durgun seyretmektedir. Özellikle KDV indirimi her ne kadar etkili gibi görünse de en etkili olan konu sosyal medya paylaşımları olmaktadır. Tepkiler üzerine ülke yönetimi denetimlerini arttırmaktadır. Bu sayede hem stok hem de fiyat kontrol altına alınabilmektedir.

Bim yağ fiyatları

Bim Yağ MarkalarıBim Yağ Fiyatları
5 LT Orkide Rafine Ayçiçek Yağı Fiyatı169,50 TL
5 LT Yudum Ayçiçek Yağı Fiyatı169,50 TL
5 LT Abalı Ayçiçek Yağı Fiyatı165,50 TL
5 LT BirYağ Ayçiçek Yağı Fiyatı63,95 TL
5 LT Sole Ayçiçek Yağı Fiyatı160,50 TL
2 LT Sole Ayçiçek Yağı Fiyatı69,50 TL
1 LT Sole Ayçiçek Yağı Fiyatı34,90 TL
2 LT Sırım Riviera Zeytinyağı Fiyatı107,90 TL
1 LT Sırım Riviera Zeytinyağı Fiyatı59,95 TL

12 Comments

 1. Bim’den sıvı yağ alışverişimden oldukça memnun kaldım. Kaliteli ürünleri uygun fiyata sunmaları harika. Sitemizdeki fiyatları inceledikten sonra Bim’e gitmeden önce fiyatları karşılaştırıyorum ve genellikle en ucuzunu Bim’de buluyorum. Kesinlikle tavsiye ederim.

 2. Bim’den aldığım sıvı yağın fiyatı gerçekten çok uygun. FiyatiO sayesinde en iyi fırsatları kaçırmıyorum.

 3. Bim’in sıvı yağ fiyatları gerçekten rekabetçi. Diğer marketlere göre daha hesaplı ve kaliteli ürünler sunuyorlar. FiyatiO sayesinde en iyi fırsatları takip edebilirsiniz. Ben de sık sık Bim’e uğrayan biriyim, her zaman memnun ayrılıyorum.

 4. Bim’de sıvı yağ fiyatları her zaman çok makul. Hem kaliteli ürün, hem de cebime dost fiyatlar.

 5. Sitenizdeki Bim sıvı yağ fiyatlarını kontrol ediyorum ve Bim’e gitmeden önce her zaman FiyatiO’yu kullanıyorum. Harika indirimler bulabiliyorum.

 6. Bim’in sıvı yağları kaliteli ve ekonomik. Evin ihtiyaçlarını Bim’den karşılamak her zaman akıllıca.

 7. Bim’de sıvı yağ alışverişi yapmak her zaman benim için tasarruf anlamına geliyor. FiyatiO’nun Bim fiyat karşılaştırmaları da çok yardımcı.

 8. Bim’de sıvı yağlar her zaman hesaplı. FiyatiO sayesinde diğer mağazalarla karşılaştırarak en iyi fırsatları buluyorum.

 9. Bim sıvı yağları ekonomik ve kaliteli. FiyatiO ile fiyat karşılaştırması yaparak tasarruf ediyorum.

 10. Bim’den aldığım sıvı yağlarla mutfak masraflarımı düşürebiliyorum. FiyatiO ile fiyatları karşılaştırmak da çok kolay.

 11. Bim sıvı yağları uygun fiyatlarıyla benim favorim. FiyatiO sayesinde en iyi fırsatları kaçırmıyorum.

 12. Bim’den sıvı yağ alışverişi yaparken cüzdanım da mutlu oluyor. FiyatiO ile fiyatları kontrol etmek pratik ve kazandırıcı.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

meritking meritking giriş kingroyal güncel giriş madridbet giriş kingroyal giriş