Bim Un Fiyatları 2024 Bim 5 KG Un Fiyatı Ne Kadar?

Bim un fiyatları 2024 yılında ne kadar oldu, Bim’de un fiyatı ne kadar gibi sorular çok merak ediliyor ve tartışılıyor. Son zamanlarda buğday ürünlerine ve unlara ciddi anlamda zam geldiği ve fiyatların günlük değiştiği gözleniyor. Peki bim un fiyatları bu zam fırtınalarından etkilendi mi, ne kadar oldu?

Bim un fiyatları son dönemlerin en tartışmalı ve en popüler konularından birisi. Bunun temel sebebi ise, un fiyatlarının ciddi anlamda artış göstermiş olması olarak kabul ediliyor. Dolar kurundaki artış, mazota ve benzine gelen zamlar da düşünüldüğünde, ciddi bir problem olduğu gözlenebilir. Peki bim un fiyatları ne kadar oldu, bim de satılan un markaları ve bim un fiyatı ne kadar? Tüm detaylar haberimizde yer alıyor.

Bim 5 KG un fiyatı ve güncel bim un fiyatları hakkında detaylı bir araştırma yaptık. Son dönemlerde una olan talep arttığından, fiyatları konusunda da çok fazla değişiklik olduğu söylenebilir. Durum böyle olunca, bir gün karşımıza çıkan fiyat ile ertesi gün karşımıza çıkan fiyatlar arasında ciddi fark olduğu gözleniyor.

İşte güncellenmiş haliyle Bim’de un fiyatı listesi!

Bim Un Fiyatları 2024

Bim Un Fiyatları 2024

Bim Birleşik Mağazaları, çeşitli markalarda unlar satıyor. Bu kapsamda çeşitler çok olduğundan, Bim un fiyatı hakkında da farklı bilgi verilebiliyor. Bimlerde satılan un markası genel olarak “Efsane Un” olarak karşımıza çıkıyor. Bim Efsane Un fiyaltarı 2 KG’lık ve 5 KG’lık paketlerde satışa sunulmaktadır. Fiyatları diğer alışveriş noktalarıyla karşılaştırmak isterseniz, çeşitli aplikasyonlar kullanarak bunu yapabilirsiniz.

Bim Un Fiyatları Nedir?

  • Bim Un fiyat: 9.75 TL’dir. Bim Efsane Un 2 kg’lık paket fiyatıdır.
  • Bim Efsane Un 5 kg fiyat: 19.90 TL
  • Bim Efsane Un 10 kg fiyat: 37 TL

Sitemizde yer alan fiyatlar, internetten ve çeşitli mağaza şubelerinden derlenerek hazırlanmaktadır. Bim, genelde Efsane marka un satışı yapıyor olsa da bazı dönemlerde sürekli olarak Söke Un gibi markalarda ürünleri de mağazalarda satışa sunabiliyor. Bu durumda altta bu fiyat bilgilerine de ulaşabilirsiniz.

Bim Efsane Un Fiyatı Ne Kadar?

Bim Efsane un fiyatı, üstte listesini de verdiğimiz üzere 9.75 TL’den başlamaktadır. Bu 2 KG’lık efsane un fiyatıdır. Bim Efsane Un, 2, 5 ve 10 KG’lık paketlerde satışa sunulmuştur. Bim 5 KG un fiyatı 19.90 TL iken, Bim 10 KG’lık un fiyatları ise 37 TL olarak karşımıza çıkıyor. Paket büyüdükçe, fiyat avantajı artıyor.

Bim 5 KG Un Fiyatı Ne Kadar?

  • Bim Efsane Un 5 kg’lık paket fiyatı: 19.90 TL

Bim un fiyatları, tüm şubelerde aynı olmaktadır. Bazı durumlarda, yapılan kampanyalar sebebiyle bu fiyatlar değişikliğe uğrayabiliyor. Şöyle ki, günlük değişim gösteren fiyatlar olduğundan bazı durumlarda gittiğinizde bu fiyatlara ulaşamayabilirsiniz. Şu an ciddi anlamda fiyatlarda yükseliş olduğundan, marketlerde fiyatlar çok hızlı şekilde güncelleniyor. Bu durumda bizimle iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bim 5 KG un fiyatı hakkında hazırladığımız ve yazımızın başında da belirtmiş olduğumuz bim un fiyatları listesi sadece bilgilendirme amaçlıdır. Ancak sitemiz sürekli olarak güncellenmektedir. Bu durumda zam gelmesi halinde, hızlı bir şekilde fiyatları güncellemeye çalışacağız. Anlayışınıza teşekkürler.

Bim Un Fiyatı

Bim un fiyatı, diğer marketlere göre ön plana çıkan fiyatlarla karşımıza çıkıyor. Bunun temel sebebi, Bim’in ucuzluk marketi olması ve fason üretim yaptırmasıdır. Fason üretim, bir firma ile anlaşıp kendi markasında ürün ürettirmesidir. Efsane Un’da Bim marketlerinin markalarından biridir.

Bim efsane un fiyatı ve bim de un fiyatları ne kadar oldu diye merak ediyorsanız, üstteki tabloya göz atabilirsiniz. Aynı zamanda tüm KG bilgileri de fiyat listesinde yer alıyor.

Bim 2 KG Un Fiyatı

  • Bim Un fiyat: 9.75 TL’dir.

Bim’de un fiyatı 2 KG’lık paketler için 9.75 TL olarak karşımıza çıkıyor. Bu fiyat, tüm illerimiz için geçerlidir. Bunun sebebi, Bim marketlerinin kurumsal bir zincir market olmasından kaynaklanıyor. Nereye giderseniz gidin, alışveriş yaptığınızda şubeler arasında fiyat farkı ile karşılaşmanız mümkün değildir.

Bim Efsane un fiyat listesini hazırlarken sizlere daha iyi bir hizmet sunmak adına “en uygun ve en iyi kalite” anlamında bir değerlendirme yaptık. Ülkemizde en çok araştırılan konulardan biri olan Bim Efsane Un fiyatı ve bim un fiyatları olarak kabul ediliyor. Bim zincir marketleri de son zamanlarda zamlardan etkilenmiştir, zammı uygulamak zorunda kalmıştır. Bu sebeple fiyatlarda artış gözlenmiştir.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

meritking meritking giriş kingroyal güncel giriş madridbet giriş kingroyal giriş