Bim Mantı Fiyatı 2024 Bim Ekmecik Mantı Fiyatı Ne Kadar?

Bim mantı fiyatı 2024 yılının çok merak edilen konusu arasında yerini aldı. Gıda fiyatlarında yaşanan artışlar sebebiyle Bim mantı fiyatları da artış gösterdi. Peki bu durumda bim mantısı ne kadar diye merak ediyorsanız, biz de sizler için bu konu hakkında bazı araştırmalar yaptık.

Bim mantı fiyatı 2024 yılında çok merak edilen konulardan biridir. Çok tercih edilen bir gıda ürünü olan ve Kayseri ile özdeşleşmiş olan mantılar, Bim marketlerinde de satılmaya devam ediyor. Bim mantı fiyatları da bu sebeple merak edilen konulardan biri olmakla birlikte, çok da araştırılıyor. Bim marketlerinde satılan Ekmecik marka mantılar halkla buluşmaya devam ediyor. Bim mantı fiyatı ne kadar diye merak ediyorsanız diğer tüm detaylar ile birlikte yazının devamında yer alıyor.

Bim Mantı Fiyatı 2024

Bim mantı fiyatı 2024 yılında diğer ürünlerde olduğu gibi fiyatı artış gösteren ürünler arasındaki yerini almış durumda. Özellikle gıda ürünlerine gelen zamlar, halk tarafından takip ediliyor. Maaşlara yapılan zamlar ile birlikte, alım gücünün de düştüğünü söylemek yanlış olmaz. Bim mantı fiyatları 2024 yılının başından beri artış göstermeye devam ediyor. Peki bim’de mantı fiyatları ne kadar oldu?

  • Mutfağım Dana Etli 450 Gr Bim Mantı Fiyatı: ₺4,95
  • Ekmecik 500 Gr Bim Mantı Fiyatı: ₺5,55

Bim mantı fiyatı gördüğünüz üzere diğer markaların ürünlerine göre oldukça cazip görünüyor. Bu mantı fiyatı konusunda araştırma yaparken de en uygun fiyatlı ürünlerin Bim marketlerinde bulunduğunu farkettiğimizi söylemek isteriz. Yine de işinizi kolaylaştırmak adına ve size yardımcı olmak için altta diğer marketlerin ürünlerini de sizlere sunacağız. Bu sayede fiyatlar arasında karşılaştırma yapma imkanına da sahip olmuş olacaksınız. Böylece ucuz fiyatlar sizinle olacak.

Bim Ekmekcik Mantı Fiyatı Ne Kadar?

Bim Ekmekcik 500 gram mantı 5,45 TL civarındadır.

Bim Mutfağım Mantı Fiyatı Ne Kadar?

Bim 450 gram dana etli Mutfağım Mantı 4,95 TL civarındadır.

Bim Mantı Besin Değerleri Nedir?

İçeriğinde bulunmakta olan hamur sebebi ile karbonhidrat miktarı 100 gramda %83 civarındadır. Ayrıca içeriğindeki %4 yağ oranıyla da dikkat çekmektedir. Ekmekci mantıdan gelen protein yüzdesi ise %13 şeklindedir. Toplam gelen kalori sayısı ise 398’dir. Vegan yeme tarzına sahip olanlar da iç rahatlığıyla tüketim sağlayabilirler.

Bim‘de satılan Ekmekcik mantı Başak Gıda ya aittir.

Bim Mantısında Et Var Mı?

Bim ‘den alınan mantılarda fiyata göre ve markaya göre içeriğinde et olup olmadığı değişmektedir. Bazı markalarda et vardır bazı markalarda et yoktur.

İçeriğinde Buğday Unu, Su, Galeta unu, Ayçiçek Yağı, Soğan, Tuz, Baharat Karışımı ve Gluten vardır.

Bim Ekmecik Mantı Fiyatları

Bim Türkiye’nin en büyük market zincirlerinden birisidir. Mantı ise yoğun iş temposu arasında pratik olan yiyecekler arasındadır. Günümüzde anneler babalar işe gidiyor orta yaş genç toplum diyebileceğimiz kısım ise ya okul ya da meşgul durum bu şekilde olduğu için yemek yemeye vakit bile kalmıyor herkes yoğun hayat temposuna ayak uydurmak zorunda kaldığı için eve geldiğinde hızlı bir şekilde yapıldığı için mantı tercih edilen lezzetli yiyecekler arasındadır.

Hayat şartları çalışmayı gerektiriyor çalışmaksa zaman vermeyi gerektirir. Bu yüzden evde elle açma mantı bir hayli emek ve zaman gerektiren bir iş olduğu için Bim Mutfağım Mantı ve Ekmekcik Mantı Sıkça Tercih Edilmektedir. Mantı üzerindeki buz çözülmeden kaynar suya atılmalıdır.

Ayrıca mantının çözülmesini bekleyip daha sonra ambalajını açmadan tekrar dondurmayınız. Ürün ambalajı üzerinde zaten tavsiye edilen mantı tarifi bulunmaktadır. Kaynayan suyun içine atıp karıştırıp 10 dakika bekledikten sonra işte size misler gibi mantı. Size sadece geriye kalan 10 dakika sürenizi almayan mantı sosu yapmak kalıyor. Nane, kekik, kırmızı pul biber ve tereyağını birlikte kavurup daha sonrasında sarımsaklı yoğurdun üzerine dökerek lezzetli bir mantı sosu yapabilirsiniz.

Bim Dondurulmuş Mantı Fiyatı

Ayrıca Bim mantısı 2024 fiyatına ve kalitesine göre çok uygun fiyatlarda denilebilmekte. Bim bütün şehirlerde en ücra köşelerde dahi olduğundan dolayı bu mantılara ulaşmak oldukça kolay. Ayrıca iç malzemeleri dolgun bir şekilde tüketiciye sunulması da ayrı bir avantajdır. Peki Bim mantı fiyatı, Bim Ekmekcik mantı fiyatı, Bim Mutfağım mantı fiyatı ne kadar? Tüm bu sorulara yanıt verdiğimizi düşünüyoruz. Bim mantı fiyatlarının yanı sıra diğer marketleri de listeledik sizler için.

https://www.youtube.com/watch?v=J0oayhI2ei8

Diğer Marketlerden Mantı Fiyatları

  • A101 Kayseri Mantı Fiyatı – 500 Gr: ₺6,55
  • A101 Bendo Çorum Mantısı – 400 Gr: ₺6,85
  • A101 Bendo Mantı – 350 Gr: ₺15,95
  • Şok Piyale Fırınlanmış Mantı – 500 Gr: ₺15,95
  • Beşler Bohça Mantı – 350 Gr: ₺11,85

Bim mantı fiyatı ile birlikte üstteki fiyatlar da çok merak ediliyordu.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

meritking meritking giriş kingroyal güncel giriş madridbet giriş kingroyal giriş