Bim Kimin Ve Sahibi Kim?

Bim Kimin Ve Sahibi Kim?

Uzun yıllardır hem kalitesi hem de uygun fiyatları ile pek çok kişi tarafından tercih edilen Bim, zincir marketler arasında en bilinenlerden birisidir. Hemen her noktada olması ve ulaşım açısından da kolaylık sağlaması, bahsi geçen bu marketin tercih edilme nedenleri arasında yer almaktadır. Bim kimin ve sahibi kim gibi sorular da bu marketin kuruluş dönemini merak edenler tarafından araştırılan başlıklardan biri haline gelmiştir.

  • Korkut Özal
  • Mehmet Fatih Saraç
  • Cüneyd Zapsu
  • Mustafa Latif Topbaş
  • Yasin El Kadı
  • Aziz Zapsu

Sıralanan bu isimler Bim marketlerin kurucu ortakları olarak bilinir. Aşağıda yer alan diğer başlıkları inceleyerek bu marketin kuruluş süreci hakkında daha detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz.

Bim Ne Zaman Kuruldu?

Bim kimin ve sahibi kim sorularının hemen ardından günümüzde en çok tercih edilen bu zincir market ile alakalı olarak ne zaman kurulduğu da merak edilen bir diğer soru olarak ön plana çıkmaktadır.

Yukarıda ismi geçen kişiler kapsamında 1995 yılında kurulan Bim, toplamda 21 mağazası ile ülkemizde hizmet vermeye başlamıştır. İlk kurulduğu zamanlarda temel gıda ve diğer tüketim malzemelerinin uygun fiyatlarla ve yüksek kalitede halka ulaşması amaçlanan Bim, bu amacına ulaşmıştır.

Günümüzde oldukça kaliteli bir şekilde hizmetlerine devam eden bu zincir market, daha pek çok kurumda şubesini açmaya ve halka hizmet etmeye devam etmektedir.

Bim’in Kaç Mağazası Var?

Bir önceki başlıkta bahsedildiği gibi 21 mağazası ile 1995 yılında hizmet vermeye başlayan Bim ile alakalı olarak Bim kimin ve sahibi kim gibi soruların yanı sıra günümüzde toplam kaç mağazası olduğu merak konusudur.

Gittiğiniz şehir, ilçe ve kasaba fark etmeksizin Bim mağazaları ile karşılaşmamak imkansızdır. Halka yakın olması ve hemen her noktada ulaşılabilir olması ile günümüzde en çok tercih edilen zincir marketlerden biri olan Bim, mevcut mağaza sayısı ile de merak edilmektedir.

En son yapılan sayımın 2020 yılına ait olduğunun altını çizerek Bim mağazalarının ülkemizde 8530 adet olduğunu söyleyebiliriz. Bunun dışında Fas ve Mısır’da hizmet vermektedir.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

meritking meritking giriş kingroyal güncel giriş madridbet giriş kingroyal giriş