Bim Ketçap Fiyatı 2024 Bim Bol Bol Ketçap Fiyatları Ne Kadar?

Bim ketçap fiyatı 2024 yılında çok merak ediliyor ve yine de çok tercih ediliyor. Bim ketçap fiyatları ile birlikte bim ketçap mayonez fiyatları da ön plana çıkan listeler arasında. Peki Bim Bol Bol Ketçap ne kadar? Fiyat araştırmasını sizler için yaptık.

Bim ketçap fiyatı 2024 yılında çok araştırılıyor. Bildiğiniz üzere Ketçap, makarna dediğimizde akla ilk gelen soslardan biridir. Sadece makarna değil, pek çok yiyeceğin yanında ketçap tüketimi mevcut. Bim ketçap fiyatı da yine ön plana çıkan ürünlerden biri. Diğer marketleri ele aldığımızda onlardan çok daha uygun fiyatlarla satılan ketçaplar, Bim’de de aynı şekilde ucuza satılıyor. Peki bim ketçap fiyatı ne kadar oldu, nereden ve nasıl alabilirim? Tüm detaylar.

Bim ketçap fiyatları ile birlikte ilave soslar da bulunuyor. Yani Bim marketlerinden sadece ketçap değil, pek çok ilave sos satın alabilirsiniz. Hatta bazı dönemlerde Pesto sos bile satışa sunulabiliyor. Bununla birlikte satın alabileceğiniz ürünler arasında aynı markada satılan mayonez de bulunuyor. Ayrıca sadece BolBol değil, Calve marka ürünler de bazı dönemlerde Bim mağazalarında satışa sunulabiliyor.

Bim Ketçap Fiyatı 2024

Bim Ketçap Fiyatı

Bim ketçap fiyatı, özellikle makarnada kullanıldığı için çok merak ediliyor. Makarna, köfte ve patates üçlüsünün olmazsa olmazlarından ketçap – mayonez ikilisinin fiyat araştırmasını yapan vatandaşlarımız, Bim ketçap fiyatı ne kadar diye merak ediyor. İşte aşağıdaki listeden Bim ketçap fiyatını öğrenebilirsiniz.

  • Bol Bol Bim Ketçap Sade 1 Kg: 12,90 TL
  • Bol Bol Bim Ketçap Acılı 1 Kg: 12,90 TL

Gördüğünüz üzere Bim ketçap iki farklı türde satışa sunulmuş durumda. 1 KG’lık tek ambalaj ile satışa sunulan ürün, sadece acılı ve sade olarak satışa sunulmuş durumda. Bunun dışında ekonomik olması sebebiyle daha küçük bir ambalaj boyutu da bulunmuyor. Bim ketçap fiyatları diğer marketlere göre daha ucuz.

Bim Ketçap Mayonez Fiyatları Ne Kadar?

bim ketçap fiyatları

Bim ketçap mayonez fiyatları çok merak ediliyor demiştik. Çok tercih edilen ve dünya genelinde en çok satılan sos çeşitlerinden olan ketçap ve mayonez, ülkemizde de en uygun fiyatlarla bim markalarında satışa sunuluyor. Aynı zamanda A101 ve Şok gibi marketlerden de ucuz fiyatlı Ketçap mayonez alabilirsiniz.

  • Bol Bol Mayonez 1 Kg ₺29,90

Aynı zamanda ketçap yanında yoğurt ile de çok uyumlu bir sostur. Bu sebeple dilerseniz bim yoğurt fiyatı hakkında da bilgi alabilirsiniz. Bim yoğurt da yine diğer marketlere nazaran uygun fiyatla satılan ürünler arasında yer alır. Elbette farklı marka ve mağazalarda daha uygun fiyatlı yoğurt bulmak mümkündür. Ancak bim ketçap fiyatı ile birlikte düşünüldüğünde bir ucuzluk marketi olduğunu söylemek mümkündür.

Bim Ketçap Ne Kadar?

Bim Ketçap Fiyatı

Bim ketçap Bol Bol markası ile 1 KG’lık fiyatı 12,90 TL’dir. Bim marka ketçap fiyatı çok ucuz olduğundan tercih edilen ürünler arasında yer alıyor. Bu sebeple vatandaşlarımız da bim ketçap fiyat araştırması yapıyor. Eğer fiyatların doğru olmadığını düşünüyorsanız bu durumu bize bildirebilir ve fiyatların güncellenmesi konusunda bizlere yardımcı olabilirsiniz.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

meritking meritking giriş kingroyal güncel giriş madridbet giriş kingroyal giriş