Bim Kaşar Peyniri Fiyatı 2024 Bim Kaşar Fiyatları Ne Kadar?

Bim kaşar peyniri fiyatı 2024 yılında çok konuşulmuştur. Süt ve süt ürünlerine yapılan zamlar, özellikle süt fiyatındaki artış ile birlikte baş gösterdi. Bu sebeple Bim kaşar peyniri fiyatları da artış gösterdi. İşte Bim’de satılan tüm markalara ait kaşar fiyatları.

Bim kaşar peyniri fiyatı çok tüketilen ürünler arasında yer aldığı için, vatandaşlarımızın da merak ettiği konular arasında yerini almış durumda. Bim kaşar peyniri fiyatları çok çeşitli olması sebebiyle, marketlerde farklı farklı fiyatlar ile karşımıza çıkabiliyor. Bu gibi durumlarda, bim kaşar peyniri fiyatı araştırması yapan yurttaşlarımızın da kafasında karışıklık meydana gelebiliyor. Biz de bunun önüne geçmek için bim kaşar fiyatı ne kadar sizler için araştırdık.

Bim kaşar peyniri fiyatları gram ve KG olarak ayrılıyor. Hatta sadece kaşar peyniri değil, bununla birlikte tost peyniri de ön plana çıkan çeşitler arasındaki yerini almış durumda. Bunun yanı sıra dilerseniz dilimli kaşar peynirini de tercih edebilirsiniz. Bim kaşar peyniri fiyatı ne kadar diye soruyorsanız gelin inceleyelim.

Bim Kaşar Peyniri Fiyatı 2024

Bim Kaşar Peyniri Fiyatı

Bim kaşar peyniri fiyatı ne kadar oldu diye merak edenler, genelde gram olarak satın alacakken KG fiyatı ne kadara denk geliyor diye düşünen kişilerdir. Biz de Bim’de satılan tüm markaları ve gramaj çeşitlerini sizler için listeledik. Bim kaşar fiyatı ne kadar sorusunun cevabını aşağıdaki listeden bulabilirsiniz.

Bim kaşart peyniri ne kadar?

 • Trakya Eski Bim Kaşar Peyniri Fiyatı 300 G: 30.50 TL
 • Binvezir Taze Kaşar Tam Yağlı 225 G 15.75 TL
 • Gündoğdu Aç Bitir 75 G 7.25 TL
 • Peysan Taze Kaşar 650 G 42.90 TL
 • Kaanbey Taze Kaşar Tam Yağlı 700 G 46.50 TL
 • Aknaz Tost Peyniri 1KG 55.90 TL
 • Kolot Peyniri 500 G Bim Kaşar Peyniri Fiyatı: 34.90 TL
 • Bim Kaşar Peyniri Fiyatı Aknaz Dilimli Tost Peyniri 500 G 31.90 TL

Gördüğünüz üzere Bim mağazalarında pek çok farklı çeşitte ürün satılıyor. Üstelik bu çeşitlilik sadece kaşar peyniri için değil, diğer tüm ürün grupları için de geçerlidir. Bim kaşar peyniri fiyatı konusunda araştırma yapan kişi, ilk olarak hangi peyniri alacağına karar vermelidir. Bim’de satılan ürün çeşitliliği konusunda da bilgilendirici olan fiyat listemiz sayesinde, siz de ürünlerin ne kadar olduğunu öğrenebilirsiniz.

Bim Kaşar Fiyatı Ne Kadar?

Bim kaşar peyniri çeşitleri bir çok farklı türde karşımıza çıkıyor. Aknaz ve Kaanlar markalarda satılan peynirlerde, kaşar peynirler için de durum aynı. Bim fason üretim yaptırarak, kendi markası altında ürün satışını vatandaşlarımıza sunuyor. Bu gibi durumlarda siz de üstteki listedeki ürünleri bimlerde bulabiliyorsunuz.

Bim Aknaz Kaşar Fiyatı 2024

 • Aknaz Dilimli Tost Peyniri 500 G: 31,90 TL
 • Aknaz Tost Peyniri 1KG: 55,90 TL

Bim aknaz kaşar fiyatı gördüğünüz gibi 500 GR’lık paketlerde 32 TL’den başlıyor. Bunun yanı sıra dilimli ve büyük KG olarak karşımıza çeşitli ürünler çıkıyor. Bim kaşar fiyatları dediğimizde pek çok çeşit olduğunu söylemiştik. En doğru fiyat listesini sitemiz üzerinden siz değerli okurlarımıza ulaştırmaya çalışıyoruz.

Elbette bildiğiniz gibi her üründen pek çok çeşit mağazalarda satışa sunulmuş olabiliyor. Bu tür durumlarda da bizler fiyatları takip etmekte zorluk çekebiliyoruz. Fiyatlar konusunda bir yanlışlık olduğunu düşünürseniz, bu fiyatları bize bildirerek yaptığımız işi kolaylaştırmak ister misiniz?

Bim Kaanlar Kaşar Peyniri Fiyatı

Bim Kaanlar ve Kaanbey markalarında da ürün satışı yapıyor. Beyaz peynir ve kaşar peynir olarak farklı çeşitleri bizlere sunuyor. Bim kaanbey kaşar fiyatı konusunda merakınız varsa, bunu üstteki listeden giderebilirsiniz.

 • Kaanbey Taze Kaşar Tam Yağlı 700 G 46.50 TL

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

meritking meritking giriş kingroyal güncel giriş madridbet giriş kingroyal giriş