Bim Hamburger Ekmeği Fiyatı 2024 Ne Kadar Oldu? Güncel

Bim hamburger ekmeği fiyatı 2024 yılında ne kadar olmuştur ve Bim Burger fiyatları hakkında bilgiler. Bim Hamburger Ekmeği fiyat bilgisi ile siz de harika, lezzetli hamburgerleri çok ucuz fiyatlar ile yapabilirsiniz. Peki hamburger ekmekleri ne kadar?

Bim hamburger ekmeği fiyatı, çok araştırılan konular arasında yer almaktadır. Yuvarlak hamburger ekmeği ve Bim hamburger ekmeği fiyat bilgisi çok merak edilen konulardandır. Bu sebeple de bim hamburger ekmeği fiyatları ne kadar oldu konusunda araştırmalar yaptık. Hem internet mecralarından, hem de mağazaları ziyaret ederek yaptığımız araştırmalar sonucu alttaki fiyat listesine ulaştık.

Bim hamburger ekmeği fiyatları da sürekli olarak değişikliğe uğrayabiliyor. Bunun temel sebebi ise ciddi bir zam fırtınası içinde olduğumuzu söylemek doğru olabilir. Bim hamburger ekmeği fiyatı 2023 yılında ne kadar oldu diye merak ediyorsanız, markalarına göre alttaki listeden bilgi edinebilirsiniz.

Bim Hamburger Ekmeği Fiyatı 2024

Bim hamburger ekmeği fiyatı ne kadar oldu diye merak ediyorsanız, markasına göre değişiklik gösterebiliyor. Ekmecik marka hamburger ekmeği ile Gurme hamburger ekmeği olarak kabul edilen Tanen Hamburger Ekmeği fiyatları arasında değişiklik olabilir. Bunun temel sebebi ikisi arasındaki farktır.

  • Bim hamburger ekmeği fiyat 2024 yılında 25.25 TL’dir.
  • Bim Ekmecik hamburger ekmeği fiyatı 25.25 TL’dir.
  • Bim susamlı hamburger ekmeği fiyat 2022 yılında 25.95 TL’dir.
  • Bim Ekmecik susamlı hamburger ekmeği fiyatı 25.95 TL’dir.

Bim hamburger ekmeği fiyatları Ekmecik marka olarak karşımıza çıkıyor. Ekmecik, Bim Birleşik Mağazalar tarafından ürettirilen markalardan biridir. Yani Bim’e özel bir marka olduğunu rahatlıkla söyleyebiliriz. Bim Ekmecik Hamburger ekmeği fiyat bilgisi üstteki listede yer almaktadır.

Bim Gurme Hamburger Ekmeği Fiyat

Bim Gurme Hamburger ekmeği yani susamlı hamburger ekmeği fiyatı çok tercih edilenler arasındadır. Normaline göre daha büyük olan ve susamlı olan hamburger ekmeği olan Gurme, çok daha doyurucudur. Bu hamburger ekmeğinin fiyatı ise 16 TL ile 37 TL arasında adedine göre değişebiliyor.

Bim Gurme Susamlı Hamburger Ekmeği Fiyatları

Bim Gurme Susamlı Hamburger Ekmeği Fiyatı 25.95 TL’den başlamaktadır.

Bim Hamburger Ekmeği Fiyatı 2024

Standart Bim Hamburger Ekmeği fiyatı 25.25 TL’den başlamaktadır.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

meritking meritking giriş kingroyal güncel giriş madridbet giriş kingroyal giriş