Bim Döner Fiyatı 2024 Bim Et ve Tavuk Döner Fiyatı

Bim döner fiyatı 2024 fiyat listesi çok merak edilmektedir. Bu yazımız aracılığı ile Bim Tavuk Döner Fiyatı ve Bim Et Döner fiyatı hakkında bilgiler vereceğiz. Bim emin et döner fiyatı ile birlikte Bim hazır döner fiyatları ne kadar oldu? Tüm güncel bilgiler ve fiyat listelerini sizlerle buluşturuyoruz.

Bim döner fiyatı 2024 ve bim tavuk döner fiyatları, bim et döner fiyatları ve bim hazır döner fiyatları çok merak edilen konuların başında geliyor. Gördüğünüz üzere çeşit çeşit türde satılan ürün seçeneği ile ucuzluk marketlerinden biri olan Bim, mağazalarında hazır paketli döner satışı da yapıyor. Dondurulmuş gıda reyonunda bulabileceğiniz Bim döner fiyatı vatandaşlarımızın merak ettiği konular arasındadır.

Bim döner fiyatları 2024 yılında geçtiğimiz yıllara göre artış göstermiştir. Bu artış sebebiyle de Bim döner fiyatları araştırması yapan kişiler farklı sonuçlarla karşılaşabiliyor. Ancak Bim mağazaları bir zincir market olduğundan, fiyatlar şubeler arasında farklılık göstermez. Sadece satışı yapılan ürünlerin markasına göre fiyat değişiklikleri ile karşılaşmanız olasıdır. Bunun haricinde fiyatlar genel olarak aynıdır.

Bim Döner Fiyatı 2024

Bim döner fiyatı çok merak etilen konular arasındadır. Bim, pek çok ürünü ucuz fiyatlar ile vatandaşlara sunan market zincirleri arasındadır. Dondurulmuş gıda reyonu da diğer marketlerde olduğu gibi oldukça kapsamlıdır. Anlayacağınız üzere pek çok ürünün satışı yapılır. Bunlara dondurulmuş hazır gıda olan Bim Emin Döner fiyatı da dahildir. Peki Bim’de döner fiyatı ne kadar olmuştur?

Bim Tavuk Fiyatı

Bim tavuk döner fiyatı ve Bim et döner fiyatı birbirinden farklıdır. İkisi de yaprak döner şeklinde dondurulmuş gıdalar reyonunda veya dolaplarda satılmaktadır. Isıl işlem görmüş ürünler olduğundan, tüketime hazır şekilde satılıyor olsa da pişirme işleminden geçirilmesi şarttır. Sadece ısıl işlem gördüğü için, aslında ürünlere çiğ demek de doğru olacaktır. Bim döner fiyatı aşağıdaki listedeki gibidir.

Bim döner fiyatı 2024

  • BİM Bgrill Tavuk Döner Fiyatı: 9.90 TL’den satılmaktadır.
  • Bim Emin Et Döner Fiyatı: 24.90 TL’den satılmaktadır.

Bim et döner fiyatı diğer ürüne göre biraz daha pahalıdır. Bazı zamanlarda aktüel ürünler kapsamında Bim mağazaları farklı markalardan ürünleri de sunmaktadır. Bu gibi ürünleri kaçırmamak için Bim aktüel ürünler kataoğunu takip edebilir ve düşük fiyatları takip edebilirsiniz.

Bim Döner Fiyatı

Bim Tavuk Döner Fiyatı Ne Kadar?

Bim tavuk döner fiyatı ne kadar diye merak ediyorsanız, Bim tavuk döner fiyatı 2024 güncel olarak xx TL’den satılmaktadır. Bim bir zincir market olduğundan, tüm şubelerde fiyat aynıdır. Ancak fiyatın güncel olup olmadığını yine de mağazalardan kontrol edebilirsiniz. Zira mağazalarda fiyat değişiklikleri günlük yapılabileceği için, bizlerin bunu takip edebilmesi binlerce ürün arasından pek de mümkün değildir.

  • Bim tavuk döneri fiyatı: 9.90 TL’den satılmaktadır.

Bim Tavuk döner fiyatı diğer ürüne nazaran biraz daha uygundur. Bununla birlikte dilerseniz bim tavuk fiyatı isimli makalemize de göz atarak genel bir bilgi edinebilirsiniz. Genel olarak tüm mağazalarda fiyatlar aynı olsa da, bazı güncellemeler sebebiyle değişiklik gösterebiliyor.

Bim Emin Et Döner Fiyatı

Bim Et Döner Fiyatı da çok merak edilen konular arasındadır. Bunun temel sebebi Bim mağazalarında çok çeşitli ürünlerin satılıyor olmasıdır. Bim tavuk döner yanı sıra, Et döneri satışı yapan bir markettir. Hazır gıda ürünleri arasında yer alan Bim et döner fiyatı da çok merak ediliyor. Şu an için Bim et döner fiyatları güncel olarak 25 TL civarında satılmaktadır. 400 Gr’lık paketlerde müşterilere sunuluyor.

  • Bim et döneri ne kadar: 24.90 TL

Bim döner fiyatları konusunda vereceğimiz bilgiler şimdilik bu kadardı. Fiyatların sürekli güncelleniyor olması sebebiyle, sitemizdeki bilgi yanlış olabilir. Bu gibi durumlarda bizi haberdar etmek için isterseniz alttaki yorum bölümünü kullanabilirsiniz. Güncel fiyatları sizlere ulaştırabilmek için diğer kategorilerimizde de makalelerimizi inceleyebilirsiniz. Bim döner fiyatı güncel değilse bunu da bildirebilirsiniz.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

meritking meritking giriş kingroyal güncel giriş madridbet giriş kingroyal giriş