Bim Bebek Bezi Fiyatları 2024 Bim Bebek Bezi Fiyatı

Bim bebek bezi fiyatları 2024 güncel fiyat listesi nedir? Bim, pek çok çeşit ürünü vatandaşlarımıza ulaştıran bir ucuzluk market zinciridir. Bim bebek bezi fiyatı 2023 de bu sebeple oldukça önemlidir. Gelin bebek bezi ne kadara satılıyor hep birlikte göz atalım.

Bim bebek bezi fiyatları 2024 güncel fiyat listesi ile karşınızdayız. Bim bebek bezi fiyatı oldukça değişken olsa da, uygun fiyatlı bebek bezi arayışında olan vatandaşlarımızın ilk tercihlerinden biri haline gelmiş durumdadır. Bu sebeple direkt olarak mağaza bazında düşünmesi gereken vatandaşlarımız, ucuzluk marketlerinden biri olan Bim Birleşik Mağazalar isimli marketi tercih ediyorlar. Bim bebek bezi fiyatları tüm şubelerde aynıdır ve değişmezler.

Bim bebek bezi fiyatı tüm mağazalarda aynıdır demiştik. Bunun temel sebebi, diğer tüm mağazalar ile bir olmasıdır. Yani Bim’lerin bir bayilik sistemi yoktur. Bu sebeple de tüm şubelerde satın alacağınız ürünlerin fiyatları birbirleri ile aynıdır. Bim bebek bezi fiyatı dediğimiz zamanda diğer pek çok markaya göre daha ucuz fiyat politikası izlediklerini rahatlıkla söyleyebiliriz. Lafı daha fazla uzatmadan, bim bebek bezi fiyatları ne kadar olmuş birlikte göz atalım.

Bim Bebek Bezi Fiyatları 2024

Bim bebek bezi fiyatı diğer marketlere ve markalara göre ucuz fiyatlarla satışa sunulmaktadır. Bim marketlerinde Jenny & Willy markaları ile satışa sunulan bebek bezlerinin de pek çok çeşidi bulunuyor. Bu çeşitleri de yazımızın devamında detaylı olarak sizlere sunacağız. 1 ve 5 numara arasında seçeneklere sahip olan bebek bezleri, aynı zamanda yeni doğan çeşidi ile de raflardaki yerini bulmuş durumda. Peki bim bebek bezi fiyatları güncel 2024 yılında ne kadar oldu?

Bim bebek bezi fiyatları 2024

 • Bim Jenny & Willy Yenidoğan bebek bezi 40 adet fiyatı: 36,90 TL
 • Bim Jenny & Willy 2 numara Bebek bezi 60 adet fiyatı: 65,90 TL
 • Bim Jenny & Willy 3 numara Bebek bezi 50 adet fiyatı: 65,90 TL
 • Bim Jenny & Willy 4 numara Bebek bezi 44 adet fiyatı: 65,90 TL
 • Bim Jenny & Willy 5 numara Bebek bezi 32 adet fiyatı: 65,90 TL

Gördüğünüz üzere yenidoğan, 1 numara, 2 numara, 3 numara, 4 numara ve 5 numara bebek bezi fiyatları 36.90 TL’den başlayan fiyatlarla satışa sunulmaktadır. 36 TL’lik fiyatı ile satışa sunulan bez markası, 40 adetlik paketler halinde satılmaktadır. Bu paketler numarasına göre değişik adetlerde müşterilere sunulur.

Bim Jenny & Willy Bebek Bezi Fiyatı 2024

Ekonomik olarak dünya genelinde yaşanan sıkıntılar baş gösterdiğinden beri, ülkemiz ve dünyada pek çok fiyat artışı gözlenmeye başladı. Özellikle petrol ve petrole bağlı ürünlerdeki fiyat artışları neredeyse %100’ün bile üzerine çıktı. Durum böyle olunca, artık her ürünün en ucuzu tercih edilmeye çalışılıyor. Bu gibi durumlarda ise mecburen ucuzluk marketleri tercih ediliyor. Bunlar herkes için geçerli durumlardır.

Bim marketleri de ucuzluk marketleri olarak kabul edildiği için, her markanın ürünü olmasa da fason üretim olarak yaptırmış olduğu ürünlerin satışını mağazalarından yaptırmaktalar. Bu sebeple de vatandaşlarımız ucuz ürünlere ulaşım sağlamak amacıyla bim marketlerini ve diğer ucuzluk market zincirlerini tercih etmeye başladı.

Bim Hangi Marka Bebek Bezi Satıyor?

Bim’de satılan bebek bezi markası Jenny & Willy olarak karşımıza çıkıyor. Bim’in kendi markası olan bu ürüne, sadece Bim’in resmi internet sitesi üzerinden ulaşabilirsiniz. Bunun haricinde maalesef başka bir yerden alışveriş yapmanız mümkün görünmüyor. Bu sebeple de sadece Bim’de satılan ürün olan Jenny Willy marka bebek bezini mağazalardan temin edebilirsiniz. Ancak durum bununla da sınırlı değil.

Bim mağazalarından alışveriş yapan takipçilerimiz bilirler. Eğer Bim’den alışveriş yapmak istiyorsanız, Bim internet sitesi üzerinden güncel aktüel ürün takibi yapabiliyorsunuz. Bu aktüel ürünlere ise her hafta pek çok çeşit ilave oluyor. Bu tür urun gruplarının içinde elbette bebek bezi de yer alıyor. Bim bebek bezi fiyatları araştırması yapan vatandaşlarımız, farklı marka ürün almak istiyorsa yine siteden de takip edebileceği gibi bim kataloglarını da takip edebilirler.

Bim Bebek Bezi Fiyatları Ne Kadar?

Bimde yüzlerce, hatta binlerce ürün çeşidi olduğundan pek çok yazımızda söz ettiğimizi görmüşsünüzdür. Birden fazla çeşit ile, pek çok kategoride hizmet veren Bim mağazalarından alışveriş yaparken aradığınız ürünü bulama ihtimaliniz oldukça düşüktür. Bim bebek bezi fiyatları 2023 araştırması yapan vatandaşlarımız da bu konunun net olarak farkına varacaklardır. Çünkü bu bahsettiğimiz çeşitlilik, bim bebek bezleri için de geçerlidir. Bim bebek bezi çeşitlerine bir göz atalım.

 • 2 ile 5 kilo arası bebekler için Yenidoğan bebek bezleri
 • 3 ile 6 kilo arası bebekler için 2 numara bebek bezleri
 • 4 ile 9 kilo arası bebekler için 3 numara bebek bezleri
 • 5 ile 10 kilo arası bebekler için 4 numara bebek bezleri
 • 7 ile 14 kilo arası bebekler için 5 numara bebek bebek bezleri mevcuttur.

Üstte listelemiş olduğumuz tüm ürünleri Bim marketlerinden edinebilirsiniz. Bim bebek bezi fiyatları araştırması yaparken hangi ürünü nasıl kullanmanız gerektiği konusunda da fikir edinmeniz gerekiyor olabilir. Bu sebeple bebeğinizin yaşına ve kilosuna uygun olacak bir bebek bezi satın almalısınız. Bim bebek bezi fiyatı konusunda vermiş olduğumuz bilgiler günceldir. Ancak değişiklik gösterebileceği için mağazalardan ya da internet sitesinden kontrol etmenizi tavsiye ederiz.

Diğer Bim içeriklerimiz:

Bim Stanley Termos

Bim Ped Fiyatları

Tekila Fiyatları

9 Comments

 1. Bim bebek bezlerini kullandım ve gerçekten fiyatı uygun. Bebeğimin cildine de uygundu, pişik yapmadı. Denemekten zarar gelmez.

 2. A101 bezi aldık, ancak bebeğimin cildine uygun olmadı, tahriş etti. Sleepy de aynı sorunu yaşadık. Prima en iyisi gibi görünüyor.

 3. Kardeşim bebeğin cildi hassassa, Bim bezleri işe yarayabilir. Abim oğluna kullanıyordu ve herhangi bir sorun yaşamadık.

 4. Bebeğin cildine göre değişebilir, ama Sleepy bezlerini öneririm. Fiyat ve kalite açısından iyi bir marka.

 5. Bebeğin poposunu sık sık değiştirmek önemli. Aksi takdirde, en pahalı bez bile pişik yapabilir.

 6. Bim bebek bezlerini annem bir kere almıştı, ve ne yazık ki beğenmedik. Ucuz etin yahnisi yenmez gibi bir durum.

 7. Fiyat/performans açısından Bim bebek bezleri oldukça iyi. Deneyin, sorun yaşarsanız diğer markalara geçebilirsiniz.

 8. Molfix bezleri de iyi gibi görünüyor, kardeşime de onları hatırlıyorum. Ayrıca, internetten bez almak daha ekonomik olabilir.

 9. Bebeğimin cildi hassas olduğu için Bim bezleri iyi geldi. Uygun fiyatlı ve kaliteli bir seçenek.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

meritking meritking giriş kingroyal güncel giriş madridbet giriş kingroyal giriş