Ankara Hal Fiyatları

Ankara Hal Fiyatlarını hemen öğrenmek artık çok kolay. Fiyatı O ile sende Ankara’daki hal fiyatlarına göz gezdir.

Ankara Büyükşehir Belediyesi’nin toptancı hali fiyatları, özellikle büyük şehirlerimizdeki pazar piyasasını etkileyen önemli bir konu olarak öne çıkmaktadır ve 2023 yılında en çok araştırılan konulardan biri olmuştur. Bu içeriğimizde, Ankara toptancı hali fiyatlarına güncel olarak ulaşabilirsiniz ve meyve-sebze fiyatlarına dair tüm bilgiler tablolarda detaylı bir şekilde yer almaktadır.

Tablolardaki veriler, Ankara halindeki günlük fiyat değişimlerini yansıtmaktadır ve sürekli olarak güncellenmektedir. Dolayısıyla, burada yer alan bilgiler son derece güvenilir olup, piyasadaki durumu yansıtmaktadır. Ankara hal fiyatlarıyla ilgili tüm araştırmalarınız için bu içeriği kullanabilir ve aynı şekilde Türkiye genelindeki tüm hal fiyatları tablosuna Para Durumu üzerinden erişim sağlayabilirsiniz.

Healthy food. Healthy eating background. Fruit, vegetable, berry. Vegetarian eating. Superfood

ANKARA HAL FİYATLARI 2024

Ankara Hal Fiyatları 2024’te güncellendi! Meyve, sebze ve diğer ürünlerin toptan fiyatlarını görmek için hemen tıklayın. En güvenilir ve detaylı verilerle Ankara pazar piyasasını takip edin. İhtiyacınız olan tüm bilgileri burada bulabilir, Türkiye genelindeki hal fiyatlarına dair en güncel bilgilere ulaşabilirsiniz.

CinsiBirimAsgari (₺)Azami (₺)
Ananasadet45,0070,00
Armut (Ankara)kg18,0032,00
Armut (Deveci)kg10,0037,00
Armut (Santamaria)kg15,0045,00
Avokadoadet14,0030,00
Ayvakg14,0032,00
Balkabağıkg6,0012,00
Balkabağı (Soyulmuş)kg25,0030,00
Biber Çarlistonkg18,0030,00
Biber Dolmakg20,0037,00
Biber Kapyakg20,0040,00
Biber Kılkg35,0050,00
Biber Köykg20,0038,00
Biber Sivrikg20,0033,00
Biber Sivri (Filinta)kg30,0040,00
Çilekkg40,00110,00
Domates (Pembe)kg23,0035,00
Domates Kokteylkg27,0045,00
Domates Salkım (Kutu)kg15,0040,00
Elma (Amasya)kg18,0030,00
Elma (Golden)kg12,0030,00
Elma (Granny)kg17,0034,00
Elma (Starking)kg12,0030,00
Enginar (Taze)adet20,0030,00
Fasulye (Taze)kg25,0045,00
Greyfurtkg5,0016,00
Havuç Beypazarıkg8,0011,00
Havuç Beypazarı IIkg4,008,00
Hurma Trabzon (Cennet)kg15,0040,00
Ispanakkg9,0016,00
Kabakkg15,0034,00
Karnabaharkg7,0015,00
Kavun (KırkAğaç)kg15,0040,00
Kerevizkg12,0020,00
Kestanekg80,00200,00
Kivikg80,00110,00
Kivi (Yerli)kg25,0055,00
Kuzukulağı (70-100gr)bağ4,007,50
Lahana (Beyaz) (kg)kg4,008,00
Lahana (Kırmızı) (kg)kg7,0010,00
Limon (Dökme)kg7,0015,00
Limon Filekg14,0018,00
Limon Sandık18 kg250,00330,00
Mandalinakg5,0015,00
Mandalina (Satsuma)kg17,0030,00
Mangoadet20,0030,00
Mantar Kültürkg45,0070,00
Marul Göbekli (Marul)adet14,0020,00
Marul Icebergadet15,0025,00
Marul Kıvırcık (Kırmızı)adet10,0016,00
Marul Kıvırcık (Kıvırcık)adet12,0018,00
Maydanoz (70-100 gr)bağ3,007,00
Muz İthalkg50,0070,00
Muz Yerlikg14,0032,00
Nane (70-100 gr)bağ7,0011,00
Narkg13,0030,00
Pancarkg7,0011,00
Patates (kumpir) (taze)kg19,0023,00
Patates (Taze) (kg)kg16,0020,00
Patates II (Taze)kg9,0016,00
Patlıcankg10,0028,00
Patlıcan Bostan (Topak)kg15,0030,00
Pazıkg20,0030,00
Pırasakg8,0015,00
Portakal (Washington)kg8,0028,00
Roka (70-100gr)bağ5,0010,00
Salatalıkkg12,0022,00
Salatalık (Silor)kg15,0030,00
Sarımsak (Kuru)kg45,0090,00
Semizotukg30,0060,00
Soğan (Beyaz) (kg)kg8,0022,00
Soğan (Mor) (kg)kg10,0025,00
Soğan Kuru (Taze) (kg)kg7,0010,00
Soğan Kuru (taze) IIkg3,507,00
Tere (70-100gr)bağ4,008,00
Turp (Beyaz)kg6,0010,00
Turp (Fındık)bağ3,506,00
Turp (Kırmızı)kg3,008,00
Üzüm (Beyaz)kg12,0045,00
Üzüm (Çekirdeksiz)kg20,0045,00
Üzüm (Siyah)kg15,0055,00
Yer Elmasıkg15,0025,00
Zencefilkg140,00200,00

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

meritking meritking giriş kingroyal güncel giriş madridbet giriş kingroyal giriş